PERLY ŠUMAVY - DOVOLENÁ ŠUMAVA

UBYTOVÁNÍ NA ŠUMAVĚ

Nabídka

Levý sloupec - text

Ubytování na Šumavě pro rodiny, firmy, školy v přírodě, wellness, relaxace, turistika a cykloturistika v NP Šumava, zimní dovolená. Dovolená na Šumavě podle Vašich přání.

Perly Šumavy představují téměř 300 připravených, komfortních lůžek, stylové restaurace, vinárny a konferenční prostory. Najdete je v těch nejatraktivnějších lokalitách celé Šumavy.

Akční nabídky

Poznejte zcela unikátní lázeňský provoz v centru Šumavy. Připravili jsme pro Vás třídenní pobyt s příjemnými lázeňskými procedurami.
5 denní pobyt zahrnuje: 4x přenocování s polopenzí, lázeňské koupele, zábaly, speleoterapii a další procedury.
Ramena a záda jsou v dnešní době jednou z nejvíce zatěžovaných částí těla, proto jsme pro vás připravili pobyt s kombinací procedur zacílenou právě na tyto partie pro úlevu od ztuhlosti a bolesti.
7 denní pobyt zahrnuje: 6x přenocování s polopenzí (snídaně formou švédských stolů, večeře výběr s tříchodového menu) a 8 druhů lázeňských procedur.
Ze zkušenosti víme, že úspěšnost, zdraví, dobré vztahy, prostě vše co si v životě přejeme do velké míry souvisí s tím, kolik máme energie. Víme, že lidé, kteří mají dostatek energie, jsou oblíbení, úspěšní, tvořiví, mají dobrou náladu a intuici, snáze překonávají nesnáze a stres. Navštivte naši přírodní jeskyni, která Vám dodá novou energii, utečte ze smogu měst a městeček do hor za zimní inverzí a sluncem. Využijte sílu bylinných lázní a horského vzduchu v zimním období.
Webdesign & hosting & informace o regionu Šumava: ŠumavaNet.CZ
Penzion Klostermann Penzion Kašperk ParkHotel ****
ParkHotel **** Penzion Polka Hotel Nové Údolí **
Penzion Hájenka Apartmany U krále Šumavy Hotel Alpská vyhlídka ****
Hotel Nové Údolí ** Penzion Hájenka