PERLY ŠUMAVY | PERLY ŠUMAVY - DOVOLENÁ ŠUMAVA

PERLY ŠUMAVY
Cesta: Titulní stránka > Perly Šumavy

Nabídka

Levý sloupec - text

Ubytování na Šumavě pro rodiny, firmy, školy v přírodě, wellness, lázně,  relaxace, turistika a cykloturistika v NP Šumava, zimní dovolená. Dovolená na Šumavě podle Vašich přání.

Perly Šumavy představují téměř 300 připravených, komfortních lůžek, stylové restaurace, vinárny a konferenční prostory. Najdete je v těch nejatraktivnějších lokalitách celé Šumavy.
Facebook

Perly Šumavy

Národní park Šumava láká své návštěvníky v každém ročním období. Jeho bohatství spočívá v rozmanitosti přírodních ekosystémů. Najdete zde ledovcová jezera, rašeliniště, náhorní planiny s typickou květenou, hluboké zelené lesy, ale i území, která připomínají činnost orkánu Kyrill v roce 2007. Očarují Vás pohledy na významné vrcholy Šumavy jako je Velký Javor, Roklan, Luzný, Plechý apod. Osloví Vás krása meandrů Vltavy, Křemelné nebo divoká Vydra, valící se přes mohutné kamenné koryto. Šumava, to je velké množství cyklotras a turistických stezek. V zimním období pak široká nabídka běžeckých tras a ski areálů, jako je Špičák, Kašperské Hory, Zadov, Nové Hutě apod. Šumava není určena jen pro milovníky přírody a aktivního odpočinku, ale také pro milovníky historie, která na Vás dýchá na každém kroku. Královský hrad Kašperk, zřícenina hradu Rabí, Vítkův hrádek, Vchynicko-Tetovský plavební kanál, vnáší do Vašeho pobytu zcela jiné rozměry.

Pokud nevíte, kde se ubytovat při Vaší návštěvě Šumavy, nabízíme Vám perly v podobě ubytovacích zařízení v těch nejatraktivnějších místech. Najdete zde doslova ubytování pro každého. Od hotelů s neopakovatelnou atmosférou, přes moderní apartmány nebo stylové penziony pro milovníky romantiky. Vyberou si ti, pro které je prioritou wellness, lázně, relaxace, aktivní dovolená nebo rodinná dovolená.

Pro firmy nabízíme konferenční prostory a možnosti pro konání různých eventů a prezentací.

Prohlédněte si naše hotely a penziony a vyberte si způsob ubytování, který vám nejvíce vyhovuje. Všechny jsou podrobně popsány a mnoho z nich nabízí také speciální nabídky. Samozřejmostí je rezervace ubytování online prostřednictvím jednoduchého formuláře. I přesto, že se hotely a penziony vzájemně liší, jedno mají společné - příjemné prostředí, kvalitní služby, příznivé ceny a ochotný personál. Vyberte si ze široké nabídky ubytování, v němž můžete vždy počítat s pohodlím, které vám naše zařízení poskytnou.

Ať už si u nás vyberete cokoliv, věříme, že budete s našimi službami spokojeni.

Přejeme vám příjemný pobyt spojený s ubytováním, gastronomickým zážitkem a pohodou.

Parkhotel Kašperské Hory - Adults only

Lázeňský hotel v anglickém stylu v centru Šumavy. Energetický a meditační hotelový park,tenisové hřiště, snídaňová letní terasa, lovecká restaurace. Od 7. ledna 2013 v provozu unikátní Šumavské bylinné lázně, atraktivní přírodní jeskyně v hotelovém sklepení a hlídané hotelové parkoviště. Velká nabídka relaxace, turistiky a historie. Zažijete Genius loci našeho hotelu. Hotel je nekuřácký, bez dětí (od 15 let) a bez domácích zvířat.
www.parkhotel-sumava.cz     www.sumavskelazne.cz

Hotel Alpská vyhlídka ****

Luxusní horský hotel v centru NP Šumava. Garantuje vysokou kvalitu nabízených služeb. Wellness (Whirlpool, sauna, infra sauna, parní lázeň, masáže, relaxace) v nejvýše položeném hotelu v České republice s úchvatným výhledem na Alpy. Možnost firemních školení, rodinných oslav, svateb či obchodních jednání. Turistika, cykloturistika, běžecké lyžování – aktivní pohyb v 1.200 m.n.m.
www.alpskavyhlidka.cz

Penzion Kašperk

Penzion Kašperk se nalézá v šumavském městečku Kašperské Hory cca 150 m od náměstí. Objekt je po celkové rekonstrukci a nabízí ubytování v sedmnácti útulných 2-4 lůžkových pokojích s možností přistýlky.
Parkování na pozemku penzionu je zdarma. V penzionu sice není možnost stravování, ale každý pokoj má vlastní, plně vybavenou kuchyňku, nebo můžete využít výborné kuchyně sousedního Parkhotelu Kašperské Hory. Penzion je nekuřácký, bez domácích zvířat.
www.penzionkasperk.cz

Webdesign & hosting & informace o regionu Šumava: ŠumavaNet.CZ
ParkHotel **** Penzion Kašperk Hotel Alpská vyhlídka ****
ParkHotel **** Penzion Polka Hotel Nové Údolí **
Penzion Hájenka Apartmany U krále Šumavy Hotel Alpská vyhlídka ****
Hotel Nové Údolí ** Penzion Hájenka